« بندگان خدا ! از خدا پروا کنید . دیده ها را فرو نهید . صداها را پایین آرید . سخن را کوتاه کنید و خود را برای پیکار ، جدال رو در رو ، درگیری ، نبرد ، دست به گردن شدن و رزم خشن ، آماده سازید و پایدار باشید . بیشتر »
کلیدواژه ها: جدال, ررمنده, پیکار
   چهارشنبه 1 دی 13955 نظر »
رداشتن و آرایش ابرو سوال : زن اگر ابروى خود را بردارد، آيا پوشيدن كل ابرو لازم است يا اينكه مقدارى از آن را بگيرد، كفايت مى‌كند؟ بیشتر »
کلیدواژه ها: ابرو ، آرایش, اصلاح, حجاب
   چهارشنبه 1 دی 1395نظر دهید »
در فضای مجازی چهره و نام و نشان افراد می‌تواند مخفی بماند؛ اختفای هویتی، این جسارت را در برخی افراد ایجاد می‌کند که براحتی نسبت به مطلب یا عکسی که توسط دیگران در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، اهانت کرده و پیام‌هایی در ذیل مطلب اصلی بگذارند که بیشتر حاوی سخنان رکیک، زشت و افتراست. بیشتر »
   چهارشنبه 24 آذر 13955 نظر »
شما مانند آن بچه هایی هستید که با پدران و مادرهای خود به خاطر پای تلخ دادن و برای جبر و الزام آن ها به امور تربیتی ؛ دشمنی می کنند . شما با پروردگار جهان دشمنی کرده و با حکمت و تدبیر و صلاح بینی او مخالفت نموده و از این عمل قبیح خود غفلت ورزیده اید .... بیشتر »
   سه شنبه 23 آذر 13952 نظر »
لزوماً این‌گونه نیست که کسی که می‌خواهد تبرّی بجوید با لعن و ناسزا و بدگویی همراه باشد. بسیاری از مسلمانان از صدر اسلام تاکنون و حتی در عصر حاضر -نمونه‌اش حضرت امام رحمه‌الله و حضرت آیت‌الله خامنه‌ای- اینها واقعاً اهل تولّی و تبرّی هستند، ولی اهل سب و لعن نیستند. بیشتر »
   پنجشنبه 18 آذر 13952 نظر »
خوردن خاویار سوال : آيا خوردن خاويار و تخم ماهى‌هاى فلس‌دار و بى‌فلس جايز است و اگر حلال است چنانچه ماهى در آب مرده باشد چه حكمى دارد؟ بیشتر »
   پنجشنبه 11 آذر 13952 نظر »
شش تدبیر حضرت امام رضا علیه‌السلام در نبرد با مامون ، بخش‌هایی از پیام حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به کنگره‌ی جهانی امام رضا علیه‌السلام در تاریخ ۱۳۶۳/۵/۱۸ شش تدبیر حضرت امام رضا علیه‌السلام در نبرد با مأمون بیشتر »
   چهارشنبه 10 آذر 13953 نظر »
حضرت فرمود ؛ منم آن که مدفون می شود در زمین شما و منم پاره تن پیغمبر شما و منم امانت آن حضرت و نجم فلک امامت و هدایت ، هر که مرا زیارت کند و حق مرا شناسد و اطاعت مرا بر خود لازم داند ، من و پدران من شفیع او خواهیم بود و در روز قیامت و هر کس ما شفیع او باشیم البته نجات می یابد هر چند بر او مانند گناه جن و انس بوده باشد . بیشتر »
   سه شنبه 9 آذر 13951 نظر »

1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 19

جستجو
آمار وبلاگ ها
  • بازدید شده: 105948
  • بازدید کننده: 77737
رتبه وبلاگ
  • رتبه کشوری دیروز: 21
  • رتبه مدرسه دیروز: 1
  • رتبه کشوری 5 روز گذشته: 12
  • رتبه مدرسه 5 روز گذشته: 1
  • رتبه کشوری 90 روز گذشته: 5
  • رتبه مدرسه 90 روز گذشته: 1