حتی کسانی که به دین و شریعت پایبندی و دلبستگی ندارند اما ایران را دوست دارند و خائن و دشمن در لباس دوست نیستند، بدانند که «حمله به ایمان اسلامی جوانان»، «خیانت به ایران و کشور» است. بیشتر »
   یکشنبه 19 دی 1395نظر دهید »
«بهترین راه تأمین حجاب هم همین است که با منطق برخورد شود... آن چیزی که در اساس لازم است و مهم‌تر از همه، این است که شما ذهن این دختر جوان، یا این زن را - که عمده هم خانم‌های جوان هستند- با اهمیت حجاب آشنا کنید، یعنی به او تفهیم کنید که حجاب از لحاظ شرعی و از لحاظ منطقی این است. در ذهن او استدلال صحیح را در مورد رعایت حجاب راسخ کنید. شما با تبلیغات کار کنید، یعنی همان حربه‌ای را که افراد مورد نظر شما برای سست کردن اعتقاد به حجاب به کار می‌برند شما هم به کار ببرید... از لحاظ اجتماعی هم به ترویج دیدگاه خودتان بپردازید.»۱ بیشتر »
   پنجشنبه 16 دی 1395نظر دهید »
آيا ژلاتين‌هاى تهيه شده از اجزاى حيوانات حلال گوشت که ذبح شرعى نشده‌اند، حلال شمرده مى‌شود؟ بیشتر »
   دوشنبه 13 دی 13953 نظر »
انحراف‌های گوناگون فکری، عملی و اخلاقی، متلاشی شدن بنیان خانواده، خشونت روزافزون، فساد اخلاقی و خودکشی‌ها در جوامع غربی به‌ویژه آمریکا، ناشی از همین موضوع است؛ برخی از متفکرین و اندیشمندان آمریکایی صراحتاً به این شکاف‌ها و آسیب‌ها و نبود اخلاق، اذعان می‌کنند. بیشتر »
   دوشنبه 13 دی 1395نظر دهید »
بدانید ! زیور دنیا چیز خطرناکی است ، عیش دنیا ، چرب و شیرین دنیا خطرناکی است ، دلهای سخت را میلزاند ، انسان های قوی را میلغزاند ، باید ایستادگی کرد ، جهاد اکبری که می گویند همین است ، جهاد اکبر را باید بتوانید خوب انجام بدهید . بیشتر »
   چهارشنبه 8 دی 13951 نظر »
اگر پدر و پسر با هم و همزمان در سانحه ای فوت کنند تقسیم ارث آنها به چه شکل خواهد بود؟ بیشتر »
   دوشنبه 6 دی 1395نظر دهید »
دستگاههای جباری که آن روزگار با کفر آشکار و یا آراسته به ایمانی ظاهری به ستیزه برخاستند و راه مردم به آن سرچشمه‌ی نور و معرفت را بستند امروز نیز با راه مسیح و آرمانهای الهی او که راه عدالت و انسانیت و محبت است، معارضه و ستیزه میکنند. بیشتر »
کلیدواژه ها: ayatollah khamenei, isa masih, masih
   یکشنبه 5 دی 13956 نظر »
سوال : آیا برای زن پوشاندن موی مصنوعی در نماز واجب است؟ بیشتر »
   جمعه 3 دی 1395نظر دهید »

1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 15

جستجو
آمار وبلاگ ها
  • بازدید شده: 105954
  • بازدید کننده: 77743
رتبه وبلاگ
  • رتبه کشوری دیروز: 21
  • رتبه مدرسه دیروز: 1
  • رتبه کشوری 5 روز گذشته: 12
  • رتبه مدرسه 5 روز گذشته: 1
  • رتبه کشوری 90 روز گذشته: 5
  • رتبه مدرسه 90 روز گذشته: 1