نواب صفوی، از يک سو، به دليل انسى كه با بسيارى از علماى بزرگ همچون علامهٔ امينى و آيت‌آلله مدنى داشت، معارف اسلامى را به خوبی فرا گرفته بود و از ديگر سو، به واسطهٔ دارا بودن ويژگى‌هاى خاص روحى، از شجاعت و شهامت لازم برای عمل به فريضهٔ امر به معروف و نهی از منکر برخوردار بود؛ از اين‌رو، پس از تشخيص وظيفهٔ شرعی، به آن جامهٔ عمل پوشاند و کسروی را ترور کرد. بیشتر »
   دوشنبه 27 دی 13951 نظر »
بنویسید در این شهر سرم سنگ نخورد به خداوند قسم بال و پرم سنگ نخورد چادرم دور وبرم بود و به پایی نگرفت معجرم روی سرم بود وبه جایی نگرفت بیشتر »
کلیدواژه ها: شعر مذهبی
   یکشنبه 19 دی 1395نظر دهید »
حتی کسانی که به دین و شریعت پایبندی و دلبستگی ندارند اما ایران را دوست دارند و خائن و دشمن در لباس دوست نیستند، بدانند که «حمله به ایمان اسلامی جوانان»، «خیانت به ایران و کشور» است. بیشتر »
   یکشنبه 19 دی 1395نظر دهید »
دشمن برای از بین بردن قیام برنامه های وسیعی را اجرا کرده بود و از جمله آن اهانت به امام (ره) در ۱۷ دی در روزنامه اطلاعات بود بعد از این اتفاق، مردم نتوانستند این توهین را تحمل و به بیت علما و مراجع رهسپار شدند و حادثه ۱۹ دی را در قم رقم زدند. بیشتر »
   شنبه 18 دی 1395نظر دهید »
رضاخان دقیقا مأموریت مبارزه با دین داشت و ارباب او انگلیس سه وظیفه مبارزه با حوزه و روحانیت، مبارزه با عزاداری سیدالشهداء و در ‌‌نهایت مبارزه با حجاب و کشف حجاب، به دوش او گذاشت، که در راستای این دستورات، جنایت‌های بسیاری صورت گرفت. بیشتر »
   جمعه 17 دی 13951 نظر »
آن مَلَک می گوید : به درستی که خداوند به شما اجازه داد که در روز جمعه به زیارت خانواده و دوستان خود در دنیا بروید . بیشتر »
   جمعه 10 دی 13951 نظر »
نبايد داستان ۹ دي را فراموش کنيم. بايد حقيقت ماجرا را درست دريابيم. هنوز کساني هستند که در اين کشور، حقيقت اين جريان را درست درک نکرده‌اند. شايد حتي در بين بعضي از نخبگان و فرهيختگان نيز کساني باشند که بگويند: مسأله دعواي انتخاباتي بود. هنوز باورشان نيست که نقشه‌اي پيچيده و عظيم در ميان بوده است، نقشه‌اي که براي تحقق آن سال‌ها تلاش کرده بودند. بنابراين، بايد سعي کنيم هم خود بهتر بفهميم و هم به ديگران بفهمانيم. بیشتر »
   چهارشنبه 8 دی 13951 نظر »
در هر قبیله ناسپاسی، می شود پیدا کبر و حسد در هر لباسی می شود پیدا با پولِ بیت المال و حق الناس راحت تر ویلایِ سبزِ اختصاصی می شود پیدا بیشتر »
   سه شنبه 7 دی 13951 نظر »

1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 40

جستجو
آمار وبلاگ ها
  • بازدید شده: 105961
  • بازدید کننده: 77750
رتبه وبلاگ
  • رتبه کشوری دیروز: 21
  • رتبه مدرسه دیروز: 1
  • رتبه کشوری 5 روز گذشته: 12
  • رتبه مدرسه 5 روز گذشته: 1
  • رتبه کشوری 90 روز گذشته: 5
  • رتبه مدرسه 90 روز گذشته: 1