یک روز برای خرید از خانه بیرون آمدم ، پیرزن همسایه را دیدم که آرام آرام جلوی در خانه شان قدم می زد ، با او سلام و احوال پرسی کردم . _ سلام مادر ، خوبی ؟ _ سلام مادر جان ، نه مادر خیلی مریضم ، دیشب حالم بد شد ، رفتم دکتر ، پول نداشتم داروهامو بگیرم . بیشتر »
   یکشنبه 26 دی 13952 نظر »
بنویسید در این شهر سرم سنگ نخورد به خداوند قسم بال و پرم سنگ نخورد چادرم دور وبرم بود و به پایی نگرفت معجرم روی سرم بود وبه جایی نگرفت بیشتر »
کلیدواژه ها: شعر مذهبی
   یکشنبه 19 دی 1395نظر دهید »
در هر قبیله ناسپاسی، می شود پیدا کبر و حسد در هر لباسی می شود پیدا با پولِ بیت المال و حق الناس راحت تر ویلایِ سبزِ اختصاصی می شود پیدا بیشتر »
   سه شنبه 7 دی 13951 نظر »
امروزه در جامعه ما موضوع دین گریزی و عدم اعتماد بعضی جوانان به دین و دینداران تبدیل به یکی از مسائل مورد بحث شده است که تبعات و هزینه های زیادی را نیز به دنبال داشته است . بیشتر »
کلیدواژه ها: دین, دین گریزی, ریا
   پنجشنبه 25 آذر 13951 نظر »
چشم خود را باز کردم ابتدا گفتم حسین با زبان اشک های بی صدا گفتم حسین یاد تو شرط قبولی نمازم بوده است در قنوت خویش قبل از ربنا گفتم حسین بیشتر »
   دوشنبه 24 آبان 1395نظر دهید »
شعری که مقام معظم رهبری خطاب به شهدا خواندند و گریه کردند؛ ما سینه زدیم و بی صدا باریدند از هرچه که دم زدیم آنها دیدند ما مدعیان صف اول بودیم از آخر مجلس شهدا را چیدند ۱ بیشتر »
   پنجشنبه 20 آبان 13953 نظر »
کارهایت را راست و ریست کردی. طلب هایت را پرداختی .خرید دو سه هفته منزل را انجام دادی و تا جایی که می شد هر آنچه در خانه نیاز به تعمیر داشت ،از خرابی زدودی.از قوم و خویش و دوست و رفیق حلالیت طلبیدی و خیالت که از بابت رتق و فتق امور آسوده شد ، به سراغم آمدی و گفتی چمدان سفرت را آماده کنم . اما من در طول این روزها آرام و صبورانه فقط به تو می نگریستم. کسی نباید از طوفان درونم آگاه می شد حتی تو .من باید آرام می سوختم تا تو آرام بروی تا خیالت از این طرف راحت باشد . بیشتر »
   پنجشنبه 20 آبان 139514 نظر »
خوشا به حال یعقوب. آری خوشا به حال یعقوب. قصه پیراهن یوسف او، با قصه پیراهن های تو فرق ها دارد. پیراهن بی یوسف یعنی اشک مدام یعنی سفیدی چشمان من . بیشتر »
   دوشنبه 17 آبان 13959 نظر »

1 3 4 5 6 7 8 9

جستجو
آمار وبلاگ ها
  • بازدید شده: 105947
  • بازدید کننده: 77736
رتبه وبلاگ
  • رتبه کشوری دیروز: 21
  • رتبه مدرسه دیروز: 1
  • رتبه کشوری 5 روز گذشته: 12
  • رتبه مدرسه 5 روز گذشته: 1
  • رتبه کشوری 90 روز گذشته: 5
  • رتبه مدرسه 90 روز گذشته: 1