نگرش منفی و رد زمینه سازی برای ظهور عمدتا از نگاه سطحی نسبت به برخی از روایات که خبر از نهی قیام قبل از ظهور دارد گرفته شده است. بیشتر »
   دوشنبه 29 آذر 13953 نظر »
امروزه در جامعه ما موضوع دین گریزی و عدم اعتماد بعضی جوانان به دین و دینداران تبدیل به یکی از مسائل مورد بحث شده است که تبعات و هزینه های زیادی را نیز به دنبال داشته است . بیشتر »
کلیدواژه ها: دین, دین گریزی, ریا
   پنجشنبه 25 آذر 13951 نظر »
این استاد دانشگاه ادامه داد: پایه انقلاب اسلامی، مبانی اصیل اسلام بود در حالی که قبل پیروزی انقلاب اسلامی انقلابها و تحولاتی که در جهان رخ می‌داد حول دو محور و مسلک رایج آن زمان یعنی متاثر از اردوگاه غرب که بر اساس لیبرالیسم غربی بود و یا متاثر از مارکسیسم در تحت رهبری شوروی آن زمان بود که این دو مکتب به شدت در تقابل یکدیگر بودند. بیشتر »
   یکشنبه 21 آذر 13951 نظر »
دکتر نجات بخش ضمن بیان وظایف مبلغان دینی در پیشگیری از این بیماری گفت : با توجه به این که خویشتن داری در جامعه کم رنگ شده است ، مبلغان دینی می توانند با دادن اطلاعات به خانواده ها و همچنین بالا بردن میزان خویشتن داری و مذهب افراد نقش مهمی را در کاهش و پیشگیری از این بیمار بیشتر »
   یکشنبه 14 آذر 13952 نظر »
حجت الاسلام موسوی با اشاره به نقش علما در پیاده روی عظیم اربعین گفت : یکی از کسانی که نقش بزرک در این پیاده روی داشت حجه الاسلام علی رضا پناهیان بود . وی حجت الاسلام پناهیان را طلبه بسیجی خواند که با تولید محتوا توانست نقش بزرگی در این پیاده روی داشته باشدحجت الاسلام موسوی با اشاره به حادثه عاشورا و حرکت عظیم سید الشهدا گفت : ارثی که حضرت حسین (ع) برای ما گذاشته است انقلاب کردن است . موسوی گفت : امروزه فضای مجازی محیطی است که به شدت به طلاب مبلغه نیاز دارد . وی ادامه داد ؛ کار در فضای مجازی نیز باید چشم انداز داشته باشد . حجت الاسلام موسوی در پایان کار در فضای مجازی را بسیار حائز اهمیت خواند و گفت : کار فضای مجازی باید عمیق و تشکیلاتی باشد ، چرا که به شدت کم هزینه ، کم وقت و کم آسیب است . بیشتر »
   یکشنبه 7 آذر 13951 نظر »
برگزاری مراسم بیتوته    سرکار خانم منیره فارسی استاد حوزه درمراسم بیتوته که در مدرسه علمیه کوثر ورامین برگزار شد با اشاره به حسن خلق پیامبر اسلام صلی الله و علیه و آله و سلم گفت : از ویزگی های بارز پیامبر بزرگ اسلام این بود که هیچ گاه عیوب دیگران را… بیشتر »
   چهارشنبه 3 آذر 13952 نظر »
حجت الاسلام هوشمند با اشاره به میزان درک شهدا از خواسته ها و صحبت های ولی زمان خود گفت : یکی از دلایل عقب افتادگی هایی که ما نسبت به شهدا داریم این است که شهدا حرف آقا و امامشان را فهمیدند و عمل کردند و ما حرف امامان را فهمیده ایم ولی عمل نمی کنیم . وی ادامه داد : ولی وفقیه جامعه را می شناسد و در مسیر خودش پیش می برد و این مسئله را شهدا به خوبی درک کرده بودند . بیشتر »
   سه شنبه 2 آذر 13951 نظر »
خوشا به حال یعقوب. آری خوشا به حال یعقوب. قصه پیراهن یوسف او، با قصه پیراهن های تو فرق ها دارد. پیراهن بی یوسف یعنی اشک مدام یعنی سفیدی چشمان من . بیشتر »
   دوشنبه 17 آبان 13959 نظر »

1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 13

جستجو
آمار وبلاگ ها
  • بازدید شده: 105958
  • بازدید کننده: 77747
رتبه وبلاگ
  • رتبه کشوری دیروز: 21
  • رتبه مدرسه دیروز: 1
  • رتبه کشوری 5 روز گذشته: 12
  • رتبه مدرسه 5 روز گذشته: 1
  • رتبه کشوری 90 روز گذشته: 5
  • رتبه مدرسه 90 روز گذشته: 1