حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای رمضانی مبلغ دینی در نشست سیاسی که در سالن اجتماعات مدرسه علمیه کوثر ورامین برگزار شد ضمن تبریک پیروزی رزمندگان اسلام در پاسخ به حمله اسرائیل به ساختمان سفارت ایران گفت : دشمنی یهود با اسلام و مسلمانان فراتر از آن چیزی است که ما فکر می‌کنیم چرا که یهود بیش از هر کسی می‌تواند به اسلام آسیب بزند و علت این توانستن آنها شناخت کافی است که یهود از اسلام و مسلمانان دارد.

 

وی ادامه داد : شناخت یهود از اسلام مانند شناخت پدر و مادر از فرزندش می‌باشد اما آیا ما نیز انند آنها که اسلام را می‌شناسند یهود را می‌شناسیم ؟ آیا ما کلاس یهود شناسی داریم؟ آیا ما برای فرزندانمان دشمنی یهود را تبیین می‌کنیم ؟

حجت الاسلام رمضانی با بیان ماجرای ورود پیامبر اکرم صلی الله به مدینه و بنا کردن مسجد قبا گفت: پیامبر صلوات الله در بدو ورود مسجد قبا را بنا کرد و مسجد شد پایگاهی برای انجام تمامی کارهای مسلمانان و تمام ضربه‌های نیز که یهودیت خورد از همین مساجد بود چرا که وقتی پیامبر وارد شدند متوجه شدند که تمامی نقاط حیاتی شهر به دست یهودیان است و یهودیان سلطه فراوانی بر روی مسلمانان دارند.

آقای رمضانی با بیان این نکته که یهودیان به دنبال حکمرانی بر جهانیان می‌باشند بیان داشت : هر جایی که ثروت وجود داشته باشد یهودیان تلاش دارند به آن ثروت دست یابند تا بتوانند بر جوامع بشریت حکمرانی کنند و در این بین هر آنچه که به نفع اسلام و مسلمین باشد یهودیان و صهیون‌ها برای نابودی اش برنامه می‌ریزند.

حجت الاسلام رمضانی ضمن بیان آیه ( وَلَقَدْ كَتَبْنَا فِي الزَّبُورِ مِنْ بَعْدِ الذِّكْرِ أَنَّ الْأَرْضَ يَرِثُهَا عِبَادِيَ الصَّالِحُونَ) اظهار داشت: حضرت موسی علیه السلام در پاسخ به یهودیانی که ادعا کرده بودند می‌خواهند بر جهانیان حکمرانی کنند فرموده بود که وارثان زمین صالحان هستند و پیامبر خاتم و ۱۲ فرزند ایشان را به عنوان صالحان و وارثان زمین معرفی کردند اما یهودیان اعتراض کردند و گفتند که ما نمی‌گذاریم و هر جای دنیا مسلمانان بخواهند قدرت بگیرند ما مانع خواهیم شد.

آقای رمضانی یکی از موانع ظهور حضرت حجت عجل الله را صهیون‌ها و یهودیان صهیون دانست و گفت: هرچه یهودیان صهیون تضعیف شوند به ظهور نزدیک‌تر خواهیم شد .

حجت الاسلام رمضانی گفت : صهیون‌ها معتقدند دشمن اصلی آنها آشوریان هستند به همین سبب برای آقایی و حکمرانی بر جهانیان نیاز به سلطه بر مسلمانان و ایرانیان دارند .

این مبلغ دینی با اشاره به پرتاب‌ موفق موشک‌های سربازان ایران اسلامی گفت : خبرگزاری‌های غربی خودشان معترف‌اند که ایران به امپراتوری خود بازگشته است یا در جاهای دیگر گفته‌اند ایران در حال احیای امپراتوری اسلامی است.

وی ادامه داد : حدود ۸۰ سال است که هیچ کشوری جرات نداشته به اسرائیل حمله کند و کشورهای غربی و عربی معتقدند اسرائیل دارای ثروت و قدرت است اما با شجاعت ایران در دفاع از خاک خود و پرتاب موشک‌ها و راکت‌ها به سوی سرزمین‌های اشغالی ، هیمنه و حیثیت صهیون‌ها از بین رفت و از این به بعد خواهیم دید که رویکرد جهان عرب نسبت به اسرائیل تغییر خواهد کرد .

حجت الاسلام رمضانی در پایان گفت: ایران در مسیر تمدن نوین گام برمی‌دارد و جهان را برای آمدن منجی بشریعت آماده می‌کند و امروزه خداوند به رهبر معظم انقلاب در بین مردم جهان عزت بخشیده و رهبر انقلاب نیز خود را سرباز امام زمان عجل الله می‌داند در نتیجه این پرچم به دست صالحان زمین خواهد رسید .

   سه شنبه 28 فروردین 1403نظر دهید »

جناب آقای طزری کارشناس مسائل سیاسی روز در نشست سیاسی که در سالن اجتماعات مدرسه علمیه کوثر ورامین برگزار شد ضمن تبریک به مناسبت عید سعید فطر به تسلیت به مناسبت شهادت جمعی از سرداران ایرانی در حادثه سوریه گفت : یک واقعیتی که باید به آن دقت داشته باشیم این است که ما درگیر جنگ ترکیبی هستیم و راه مقابله‌اش نیز جهاد ترکیبی است .

 

 

وی ادامه داد: جهاد تبیین یکی از مهم‌ترین و اثرگذارترین راه برای مقابله با جنگ ترکیبی دشمن است.

آقای طزری رژیم صهیونیستی را متحمل دو شکست بزرگ در ماجرای غزه دانست و گفت: رژیم منحوس در داستان غزه متحمل دو شکست است یک شکست آن طوفان الاقصی می‌باشد که یک دستاورد بزرگ برای محور مقاومت بوده و شکست دوم حوادث در این شش ماه اخیر است که رژیم نتوانسته به اهداف خود دست پیدا کند.

وی افزود: آزادی اسرا ، از بین بردن حماس ، کوچاندن مردم از غزه به سمت مصر، متوقف کردن موشک باران و راکت باران از سمت شمال مقاومت همه این نکات مشکلات بزرگ سر راه رژیم منحوس است که نتوانسته بر آن‌ها غلبه کند.

این کارشناس مسائل سیاسی روز ضمن تاکید بر مقاومت مردم مظلوم غزه گفت: باید به مظلومیت مردم فلسطین دستاوردهای بزرگ محور مقاومت نیز اشاره شود و این دو نکته باید همواره کنار یکدیگر ذکر شود.

آقای طزری گفت: عملیات طوفان الاقصی تمامی برنامه‌های رژیم منحوس را به هم ریخت چرا که قرار بود رژیم صهیونیستی به عنوان قطب اقتصادی جهان تبدیل شود و یکی از این راه‌ها تبدیل شدن او به قطب اقتصادی جهان عادی سازی روابط کشورها با رژیم صهیونیستی بود که با عملیات طوفان الاقصی و انزجار جهانی از این رژیم تبدیل شدن او به قطب اقتصادی عقب رانده شد.

وی ادامه داد: رژیم صهیونیستی در یک باتلاقی فرو رفته که راه نجاتی ندارد و ابعاد عملیات طوفان الاقصی این رژیم را به فروپاشی نزدیک کرده است .

جناب آقای طزری شهادت سرداران ایرانی در سوریه را اتفاق مبارکی برای این سرداران خواند و گفت : باید به این نکته توجه داشته باشیم که جنگ و دعوای ایران با رژیم صهیونیستی ، مبارزه ماهیتی است نه چیز دیگر.

این کارشناس مسائل سیاسی ایستادگی مردم یمن در مقابل آمریکا و اسرائیل را صدور انقلاب امام خمینی رحمة الله نامید و گفت: باید بدانیم که بخشی از انقلاب خمینی کبیر معنوی بود و مردم یمن و محور مقاومت و بقیه کشورها ایستادگی در برابر استکبار را از این انقلاب آموختند.

آقای طزری گفت : رژیم صهیونیستی به خوبی می‌داند که شرایط منطقه‌ای امروز به نفع او نیست و خودشان نیز معترفند که ۸۰ سالگی رژیم را نخواهند دید.

جناب آقای طزری با اشاره به حوادث تروریستی اخیر در کشور گفت: این روزها نباید ساده از کنار مسئله امنیتی کشور گذشت چرا که تجهیزاتی که تروریست‌ها به کار می‌برند همگی مربوط به کشورهای غربی بوده و از آنجایی که دشمن ما زخم خورده است تلاش دارد تا به هر شکلی به کشور ضربه بزند و یکی از این راه‌ها به کار بردن عاملان خود در کشور برای خرابکاری است .

آقای طزری گفت: پاسخ جمهوری اسلامی به جنایات اسرائیل بسیار روشن است اما ملاحظاتی را نیز در نظر گرفته است ولی باید بدانیم که از نظر نظامی مشکلی نداریم اما آنچه که مهم است تاب آوری اقتصادی مردم و حمایت آنها و توجیه افکار عمومی به زمان نیاز دارد.

جناب آقای طزری در پاسخ به این سوال که چرا رژیم صهیونیستی چنین جنایاتی را انجام داد گفت : قبل از این حمله به سفارت ۷۰ حمله از سوی حماس به سوی رژیم صهیونیستی انجام شد و این حملات برای رژیم بسیار سنگین بود به همین دلیل به بیمارستان شفا حمله کرد و بعد از آن برای اولین بار بعد از شش ماه دستگاه‌های حامی رژیم تسلیم شدند و برای اولین بار قطعنامه صادر شد و این بزرگترین برگ برنده محور مقاومت است.

وی ادامه داد : نکته بعدی سفر رهبران حماس به ایران و دیدار با رهبر معظم انقلاب نشان داد که آنچه تعیین کننده است ایران است.

آقای طزری پافشاری حماس در مواضع خود ، تظاهرات ضد نتانیاهو در تل آویو، اختلافات بین ارتش و دولت و حتی خود کابینه نتانیاهو همه را عوامل عصبانیت این رژیم دانست و بیان داشت : همه این عوامل باعث شده تا دولت نتانیاهو دست به هر کاری بزند.

آقای طزری گفت : آمریکا و رژیم صهیونیستی در یک موضوع اتفاق نظر دارند و آن این است که حماس باید از بین برود اما اختلاف نظر آنها بر سر این است که آمریکا معتقد است غزه را باید به تشکیلات خودگردان واگذار کرد اما صهیون‌ها معتقدند که باید فرد مورد نظر خود را بر سر کار بیاورند و کرانه باختری و غزه نباید دست تشکیلات باشد

   چهارشنبه 22 فروردین 1403نظر دهید »

حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای حسنی در نشست سیاسی که در سالن اجتماعات مدرسه علمیه کوثر ورامین برگزار شد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد با سعادت حضرت ولی عصر عجل الله گفت : امیدوارم که تا زمانی که ما زنده هستیم ظهور اتفاق بیفتد و بیش از این به تاخیر نیفتد و ما نیز بتوانیم زمینه ساز ظهور باشیم.

حجت الاسلام حسنی ضمن بیان نشانه‌های اصلی ظهور حضرت گفت: مهمترین نشانه‌ای که عقل خود انسان نیست بدان آگاه می‌شود که ظهور فرج نزدیک است تشنگی بیش از حد مردم برای ظهور و فرج ولی خدا می‌باشد .

وی ادامه داد : همانطور که در روایات آمده فساد زیاد خواهد شد مردم نیز از فساد خسته خواهند شد . چرا که فضای جامعه امروز فضای ناسالمی است عده‌ای از مردم که بنا را بر فساد گذاشته‌اند نبض رسانه‌ای جهان را نیز در دست گرفته‌اند .

حجت الاسلام حسنی با اشاره به جنایات وحشیانه اسرائیل در غزه گفت : در غزه در طی این چهار ماه ۳۰ هزار نفر کشته شده و حدود ۲ میلیون نفر در معرض گرسنگی و انواع بیماری‌های فراوان هستند اما متاسفانه بازتاب این اتفاقات وحشتناک در دنیا بسیار اندک است.

آقای حسنی مهم‌ترین وظیفه شیعیان را بر اساس آیات روایات یاد حضرت نامید و گفت :شیعه باید برای امام عصر عجل الله کار انجام دهد ایشان را در طول روز یاد کند . صلوات‌ها و قرائت قرآن خود را به ایشان هدیه کند و حتی کارهای فرهنگی که انجام می‌دهد باید با نیت خالص و برای خود حضرت صاحب الامر باشد.

حجت الاسلام حسنی دومین وظیفه شیعیان را نصرت و یاری حضرت صاحب الزمان عجل الله در عمل دانست و بیان داشت : درست است که گناه نکردن یکی از وظایف اصلی ماست اما باید بدانیم که گناه نکردن یک امر فردی است و مهم‌ترین وظیفه ما در امور اجتماعی و دستگیری از مردم است .

حجت الاسلام حسنی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب اولویت اول حوزه‌های علمیه را تبلیغ بیان کردند و یک طلبه باید بداند که به عنوان یک مبلغ تربیت می‌شود تا یار و یاور امام عصر عجل الله باشد.

حجت الاسلام حسنی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در مورد رسیدن به قله اظهار داشت : وقتی حضرت آقا می‌فرمایند ما به قله رسیده‌ایم یعنی سختی‌ها فتنه‌ها و مشکلات فراوانی را پشت سر گذاشته‌ایم و به توانمندی‌های زیادی دست یافته‌ایم و اگر وظیفه خود را درست انجام ندهیم موفق نخواهیم شد و اسلام عقب خواهد افتاد مگر نه این است که مالک اشتر به ۱۰ قدمی چادر معاویه رسیده بود اما با کم کاری یاران خودی نتیجه جنگ برعکس شد.

آقای حسنی با اشاره به فرا رسیدن زمان انتخابات گفت : وقتی رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند انتخابات باید با قدرت و پرشور برگزار شود برای این است که وحدت ملی آسیب نبینند. اقتصاد، فرهنگ، سیاست و غیره آسیب نبیند.

وی ادامه داد: آنچه در طی این سال‌ها نظام مقدس جمهوری اسلامی را حفظ کرده است وحدت ملی می‌باشد. وحدت ملی در دین تبلور دارد و داشتن رهبری مقتدر مصداق آن است.

آقای حسنی در پایان با بیان ۴ مورد از وظایف اصلی که باید در این ایام به آن پرداخته شود گفت: ۱_ دفاع از وحدت ملی و تمامیت کشور . ۲_ شرکت در انتخابات تا مشارکت بالا رود چرا که مشارکت بالا در انتخابات کشور را بیمه خواهد کرد . ۳_ دفاع از دستاوردهای جمهوری اسلامی و ۴_ پاسخ به شبهات جوانان مهم‌ترین وظایفی است که در این ایام باید یک مبلغ دین به آن بپردازد.

   سه شنبه 8 اسفند 1402نظر دهید »

بیانیه مدرسه علمیه کوثر ورامین برای ۱۳ آبان 

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

“وَ قاتِلُوا في سَبيلِ اللهِ الَّذينَ يُقاتِلُونَكُمْ وَ لا تَعْتَدُوا إِنَّ أللهَ لا يُحِبُّ الْمُعْتَدينَ (بقره/ ۱۹۰)
و در راه خدا با كسانى كه با شما مى‌جنگند، نبرد كنيد؛ ‌و از حد تجاوز نكنيد، كه خدا متجاوزان را دوست ندارد.”

خداوند از بندگان مومن خود می خواهد تا با دشمنان دین به جهاد برخواسته و از دین در برابر ظالمان و متجاوزان دفاع نمایند . پس وظیفه ی هر مسلمانی است که در برابر ظلم ظالم ایستادگی کرده ، از مظلوم دفاع نماید و اجازه تجاوز به ظالمان را ندهد .

مردان و زنان متدین ایران اسلامی با تأسی به آیات الهی و پیروی از خط امام انقلاب ، دست مستکبران را از ایران اسلامی کوتاه کرده و در سایه رهبر فرزانه انقلاب به سربلندی رسیدند .

۱۳ آبان از ایام اللهی است که همواره باید یاد و نام و خاطره ی آن، نسل به نسل و سینه به سینه منتقل گردد تا هم چهره ی پلید مستکبران برای نسل های آینده آشکار شود و هم رشادت ها و از خودگذشتگی های مردان انقلاب زنده و باقی بماند .
۱۳ آبان ایام اللهی است ، که زنده نگه داشتن آن ، دستِ وطن فروشانِ غرب پرست و مغرض را از تطهیر ظلم مستکبران آمریکایی و انگلیسی کوتاه خواهد کرد .
اساتید و طلاب مدرسه علمیه کوثر ورامین ضمن گرامیداشت یوم الله سیزدهم آبانماه ، از مردم فهمیم و انقلابی ورامین می‌خواهند در راهپیمایی این روز شرکت کنند تا علاوه بر یادآوری خفت ایادی استکبار در این روز ، صدای مردم مظلوم غزه نیز باشند . اگر چه متجاوزان و مستکبران صهیونیستی و آمریکایی امروز بیش از هر روز دیگری ” صُمُّۢ بُكۡمٌ عُمۡيٞ ” هستند اما وقتی شکوهِ حضور مردم انقلابی را ببیند به طور قطع لرزه در دل‌هایشان بیش از پیش خواهد شد .

“وَالعاقِبَةُ لِلمُتَّقين..”
حوزه علمیه کوثر ورامین

 

   جمعه 12 آبان 1402نظر دهید »

نکته ها و پیش بینی های رهبر معظم انقلاب ۱۴۰۲/۰۸/۱۰

 

 

۱۳ آبان ۵۸ ضربه ملت ایران به آمریکا بود

از جمله بی‌شرمی‌های غربی‌ها متهم کردن مبارزان فلسطینی به تروریسم است


آیا کسی که از خانه و میهن خود دفاع می‌کند، تروریست است؟ آیا فرانسوی‌هایی که در جنگ جهانی دوم در پاریس با آلمانی‌ها مبارزه کردند، تروریست بودند؟ چطور آنها مبارز و مایه افتخار فرانسه هستند اما جوانان جهاد و ‎حماس تروریست؟

‏دنیای اسلام این را فراموش نکند که در قضیه‌ی مهم و تعیین‌کننده غزه، آن کسی که در مقابل اسلام و ملت مسلمان و فلسطین مظلوم ایستاد آمریکا بود و فرانسه و انگلیس.

در معاملات و معادلات و تحلیل‌هایشان، فراموش نکنند از اینکه چه کسی به این ملت مظلوم دارد فشار می‌آورد.

‏میدان، میدانِ غزه و اسرائیل نیست، میدانِ حق و باطل است.

میدان، میدانِ استکبار و ایمان است

یک‌طرف، قدرت ایمان، یک‌طرف قدرت استکبار.

البته قدرت استکبار با بمب و فشار نظامی و بمباران و فاجعه و جنایت پیش ‌می‌آید،

قدرت ایمان بر همه‌ی اینها به توفیق الهی غلبه پیدا خواهد کرد.

پیروزی نهایی و نه چندان دیر با ملت فلسطین خواهد بود👌

   چهارشنبه 10 آبان 1402نظر دهید »

کتاب پی دی اف
عنوان قحطی بزرگ
نویسنده: محمدقلی مجد
نویسنده: دکتر مجد ، ساکن آمریکا که با دسترسی به اسناد جنایت انگلیس در این سال‌ها ، قتل ۹میلیون ایرانی را به تحریر درآورده است.

فیلم سینمایی  یتیم خانه ایران توسط آقای طالبی از روی این کتاب ساخته شده است.

 

👇👇👇

دانلود کنید 

   شنبه 1 بهمن 1401نظر دهید »

اشاره رهبر انقلاب به یک سند تازه منتشر شده: کارتر در سال ۱۹۷۹ به سازمان سیا دستور سرنگونی انقلاب را داده بود

 

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح امروز در دیدار مردم قم:
این حرکت عظیم که از قم شروع شد توانست ایران را از پنجه‌ی غارتگر و خونین آمریکا نجات بدهد. در واقع ایران را از دست و از حلقوم آمریکا کشید بیرون. این شد پایه و اساس دشمنی آمریکا با ایران.

اینکه میگویند فلان حادثه فلان قضیه موجب شد که آمریکایی‌ها با ما دشمن بشوند بعضی‌ها هم حالا بعد از چهل سال میگویند چرا آمریکایی‌ها را با خودتان دشمن میکنید! ما داریم دشمن میکنیم؟ چهل سال است به خون ما تشنه است.

ما حالا داریم آمریکا را دشمن میکنیم؟ آمریکایی‌ها از روز اول شروع کردند. یک سندی اخیراً منتشر شده که برای من فرستادند، آوردند همین چند هفته پیش ظاهراً از یک مرکز معتبر آمریکایی که اسناد مهمی را بعد از مثلاً گذشت سی چهل سال منتشر میکند، این سندی را منتشر کرده که میگوید که کارتر در دسامبر ۱۹۷۹، دسامبر ۷۹ یعنی حدود ده ماه بعد از پیروزی انقلاب ما، یک دستوری میدهد به سازمان سیا. دستور این است که جمهوری اسلامی ایران را سرنگون کنید.

یعنی همان اول انقلاب اوایل انقلاب رئیس‌جمهور آمریکا دستور سرنگونی جمهوری اسلامی ایران را با خواب آشفته‌ای که لابد دیده به سازمان سیا صادر میکند. آن وقت نکته‌ی جالب توجه این است که به چه وسیله ساقط کنید، ذکر میکند اولین نکته‌ای ذکر میکند تبلیغات است؛ پروپاگاندا. میگویند با پروپاگاندا تبلیغ کنید علیه جمهوری اسلامی.

این کاری بوده که آن روز اینها شروع کردند. تبلیغات، البته خب فقط تبلیغات نبود تحریم هم بود جاسوسی هم بود نفوذ هم بود.

 


موضوعات: مناسبتها, سیاسی
   دوشنبه 19 دی 1401نظر دهید »

راه مقابله با دروغ پردازی دشمن چیست؟

 


تجربه نشان داده است که هرجای دنیا عملیات دروغ و جعل با گستردگی و استمرار دنبال شود، نتیجه تلخی هم عاید جامعه هدف می‌شود؛ در واقع، وقتی دشمن موفق شد، با تکرار هنرمندانه و جذاب دروغ، باور جامعه هدف را تغییر دهد، زمینه برای اجرای اهدافش به‌راحتی فراهم می‌شود. حالا سؤال اینجاست که راه‌حل مقابله با این طراحی خطرناک و پیچیده چیست؟ تنها راهکار مقابله با این دروغ‌های فریبنده، افشای هنرمندانه حقایق و روشن‌کردن ذهن‌ افکار عمومی است، یعنی روشنگری و پاسخگویی دقیق و عمیق، به‌موقع و جذاب. نتیجه این مقابله هوشمندانه هم، عیان‌شدن دست دشمن برای مردم خواهد بود: «شما جوانها وظیفه دارید، خود شما هم باید احساس مسئولیت کنید. هم بایستی احساس مسئولیت کنید برای اینکه بتوانید ‌تشخیص بدهید حقیقت را از دروغ. به نظر من میشود؛ این جور نیست که نشود. یک چیزهایی را به حجم زیاد، با تکرار زیاد، ‌میخواهند در ذهن‌ها فرو کنند اما میشود فهمید که این خلافِ واقع است یا نیست. پس تشخیص حرف درست از دروغ و تحریف. ‌ثانیاً مراقب کسانی باشید که هم‌صدایی میکنند؛ ارشادشان کنید. نمیگویم دعوا کنید، [لکن] ارشاد کنید، تفهیم کنید. کسانی ‌هستند که با دشمن هم‌صدایی میکنند؛ [البتّه] نه اینکه عمداً؛ بعضی‌ها نمیفهمند، غافلند. انسان میبیند، می‌شناسد افرادی را که ‌در فضای مجازی یک چیزهایی میگویند، در روزنامه‌ها مینویسند؛ معاند نیستند، [لکن] بد میفهمند؛ اینها را باید ارشاد کرد. ‌بهترین کسانی که میتوانند ارشاد کنند، خود شما جوانها هستید؛ برایشان بنویسید، بگویید، پیام بدهید، تفهیم کنید، استدلال ‌کنید در اجتماعاتتان» ۱۴۰۱/۸/۱۱

همان طور که دشمنان این مرز و بوم برای دروغ‌گویی ناجوانمردانه و همه‌‌جانبه، همه ابزارها و امکانات خود را به کار می‌گیرند و به‌صورت هماهنگ، بر طبل دروغ و تحریف می‌کوبند، جبهه خودی نیز برای جلوگیری از آسیب به اذهان مردم و ازدست‌رفتن سرمایه‌های ارزشمند انسانی این آب‌وخاک، باید هماهنگ، یکدل، عالمانه، به‌سرعت و هنرمندانه اقدام کند. در این میدانِ مبارزه، باید از استعدادهای جوان و ناشناخته در میدان جنگ نرم، بهره‌گیری شده و از روش‌های غلط و ناکارآمد رسانه‌ای خودداری شود. فعالان فرهنگی و رسانه‌ای، باید هوشمندانه، به ترفندهای دشمن بپردازند و مشت چدنی او را در مقابل چشمان مردم باز کنند و برای صیانت از حریمِ باور و ذهن مردم، شب و روز نشناسند. اینها از وظایف مهم جبهه خودی و همه مؤمنین انقلابی است: «بدانید دشمن امروز بر پایه‌ی دروغ و دروغ‌پردازی دارد کار میکند. خب وقتی که دانستید، طبعاً وظیفه می‌آید روی دوشتان. تبیین کنید. «جهاد تبیین» که گفتیم، یکی از جاهایش اینجا است؛ جهاد تبیین… یکی‌ از آسیب‌پذیری‌های دشمن، روشن‌بینی شما است. شما که روشن‌بین باشید، او آسیب میبیند. سعی کنید روشن‌بینی خودتان را افزایش بدهید. دشمن دنبال این است که بر مغزها تسلّط پیدا کند. تسلّط بر مغزها برای دشمن خیلی باارزش‌تر از تسلّط بر سرزمین‌ها است. اگر مغز یک ملّتی را توانستند تصرّف کنند، آن ملّت سرزمین خودش را دودستی به دشمن تقدیم میکند. مغزها را باید حفظ کرد؛ تسلّط بر مغزها. یک عدّه‌ای خودشان دروغ نگفتند، امّا متأسّفانه دروغ دشمن را تأیید کردند. مراقب باشید این خطرها برای شما و برای مردمتان پیش نیاید؛ به مردمتان کمک کنید.» ۱۴۰۱/۹/۵


منتشرشده نشریه خط حزب‌الله

   یکشنبه 4 دی 1401نظر دهید »

جناب آقای حسین نوش آبادی نماینده مجلس شورای اسلامی در مراسمی که به مناسبت شهادت حضرت زهرا سلام الله در سالن اجتماعات مدرسه علمیه کوثر ورامین برگزار شد ضمن تسلیت شهادت آن بانوی دو عالم گفت : حضرت زهرا الگویی است کامل برای همه ی زنان عالم .

 

وی ادامه داد : فاطمه زهرا س الگوی کامل ولایت مداری است .

نوش آبادی گفت : وقتی می گوییم فاطمه زهرا س برای جامعه الگو است یعنی سبک زندگی اسلامی او نیز باید الگو باشد اما متأسفانه امروزه جامعه ی ما از سبک زندگی اسلامی فاصله گرفته اند .

این نماینده مجلس با اشاره به حوادث اخیر گفت : اغلب کسانی که آشوب می کنند انسان‌های غافل و فریب خورده هستند و طبق دستور رهبر معظم انقلاب نیروهای امنیتی خلع صلاح شدند تا کمترین آسیبی را ببینند .

آقای نوش آبادی گفت: امروزه ما در جنگ رسانه ای بازنده هستیم ، آموزش و پرورش ، حوزه های علمیه، دانشگاه ها و .. یک روش مناسب برای فرهنگ به جامعه ارائه نکرده اند و با یکدیگر هم افزایی نداشتند .

وی ادامه داد : ولی طبق فرموده رهبر انقلاب دشمن برنامه‌ریزی اش ، طرح هایش از ما قوی‌تر و دقیق تر است .

حسین نوش آبادی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در مورد جنگ فرهنگی ، تهاجم فرهنگی، ناتوی فرهنگی و قتل عام عام فرهنگی گفت : جنگ امروز ، جنگ شناختی است و ذهن و باور و جهان‌بینی فرزندان ما توسط دشمنان ربوده شده است .

نوش آبادی گفت: دشمن ما با ارائه اطلاعات غلط به جوانان و ایجاد شبهه و بیان روایات غلط و آمیخته به حقیقت به ذهن جوانان ما آسیب زده است و ذائقه جوان ما تغییر کرده است. و ما تا ندانیم از کدام ناحیه آسیب خورده ایم ، کار ما درست نمی شود .


این نماینده مجلس ضمن بیان اهمیت جهاد تبیین اظهار داشت: باید با مردم صادقانه مشکلات را در میان بگذاریم تا مردم و دولت با هم همراه شوند و مردم بدانند که مثلا مشکل اصلی ما در جنگ اقتصادی چیست .

وی ادامه داد : باید جامعه را نوسازی کنیم و امید رادر جامعه زنده کنیم .

نوش آبادی گفت: رهبر معظم انقلاب خط دشمن را به خوبی می شناسد و همواره در سخنرانی هایشان به تبیین این موضوع پرداخته اند به همین دلیل در سال های اخير ، دشمن تلاش کرده تا درباره ایشان شبهاتی را به جامعه تزریق کند مثلا بارها گفتند ایشان بدل دارد ، یا از کشور گریخته اند با فرزندانشان چه کارهایی انجام می دهند . همه ی این صحبت ها فقط برای این است که ذهن مردم را تخریب کنند و متأسفانه بعضی از مردم این خبرهای دروغ را باور می کنند .

نوش آبادی در پایان گفت: مهمترین کاری که امروزه باید انجام دهیم احیای امر به معروف و نهی از منکر است تا روح دین در جامعه جان تازه بگیرد .

   جمعه 18 آذر 1401نظر دهید »

➖سرکار خانم صدیقه جمیله الفرقان بانوی مسلمان شده ی آمریکایی و مادر شهید که از ۱۴ سالگی مسلمان شده و به ایران آمده تا جهاد تبیین کند در جلسه ی درس اخلاق که در سالن اجتماعات مدرسه علمیه کوثر ورامین برگزار شد گفت : من در کشور شیطان بزرگ آمریکا و در یک خانواده متدین مسیحی به دنیا آمدم و خانواده ام مرا به مدرسه کاتولیک مسیحی فرستادند ولی مطالب دین مسیحی به دل من ننشست و من ۱۴ سالگی با کمک برادرم مسلمان شدم .

 

➖وی ادامه داد : برادر من به خاطر فعالیت های که برای اسلام داشت چند بار به زندان افتاد و خانواده ام مجبور شدند با پرداخت هزینه های فراوان به دولت آمریکا او را آزاد کنند و من به پدرم می‌گفتم شاید مسلمانی و مسلمانان آدم های بدی هستند که دولت آنها را زندانی می کند و برادرم هم به زندان می رود .

➖این بانوی مسلمان آمریکایی گفت : پدر من اسلام را برایم اینگونه تعریف کرد که برعکس آنچه که ما فکر می کنیم اسلام دین حق و آزاد است و دولت اسلامی برای هر آن کس که زیر پرچم اسلام زندگی می کند حقی را قائل است اما متاسفانه دولت ما یا همان دولت آمریکا حق مسلمان ها را ضایع می کند و این زندانی شدن مسلمان ها به خاطره این است که دولت مانع از رشد اسلام شود و برادر شما یک انسان پاک و بی گناه است .

➖بانو صدیقه الفرقان گفت : من به پدرم گفتم وقتی دولت ما این‌قدر ظلم می‌کند پس ما باید این دولت را عوض کنیم ، پدرم هم قبول کرد اما گفت ما جرات تغییر دولت را نداریم شما دعا کن تا خدا برای ما یک رهبر خوب بفرستد تا به ما جرات دهد و ما بتوانیم دولت آمریکا را تغییر دهیم.

➖سرکار خانم الفرقان گفت : وقتی وارد دانشگاه شدم از رفتار دانشجویان مسلمان بسیار لذت می برد و در نظرم آنها انسان های تمیز می آمدند و به همین دلیل به مطالعه دین اسلام و دین مسیحیت و شاخه های مختلف دین مسیحیت و یهودی پرداختم . و بعد از ان با یک فرد ایرانی ازدواج کردم و تقریبا ۵ سال قبل از انقلاب امام خمینی در یک زمستان به ایران آمدم .

وی ادامه داد : من در آن زمستان دیدم که مردم در حال جمع آوری برف هستند برایم سؤال پیش آمد که چرا برف جمع می کنند . اطرافیان به من گفتند چون این افراد در خانه آب ندارند و من تعجب کرده بودم ، مگر میشود در شهر تهران ، پایتخت ایران ، مردم آب لوله کشی نداشته باشند ؟ و آنجا دیدم که مردم چگونه در زیر ظلم حکومت زندگی سختی دارند .

➖سرکار خانم صدیق با اشاره به حرف های امروز بعضی از جوانان در مورد آزادی در آمریکا گفت : من با چشم خودم دیدم که مردم قبل از انقلاب چگونه در سختی و فقر زندگی می کردند ولی امروزه در کشور ایران رفاه و آسایش وجود دارد . اما بعضی جوانان مدام می‌گویند “برویم آمریکا چون در آنجا آزادی وجود دارد.” آنها نمی دانند که در آمریکا هیچ آزادی وجود ندارد مگر آزادی فساد و بی بند و باری .

➖سرکار خانم الفرقان با اشاره به صحبت امام خمینی رحمة الله در مورد اینکه آمریکا شیطان بزرگ است گفت : واقعاً بدانید که امام خمینی( ره ) درست گفت آمریکا شیطان بزرگ است . وقتی برادر من به خاطر مسلمانی در زندان بود در روزهای عادی به آنها غذای سبزیجات می دادند اما در ماه مبارک رمضان غذاهای خورشتی با گوشت خوک برای آنها تهیه می‌کردند تا مسلمانان نجاست خواری کنند.

➖این بانوی مسلمان شده آمریکایی گفت : من معجزه امام حسین علیه السلام در کشور خودم دیده ام در آنجا که پدر و مادر مسیحی به خاطر فرزند دار شدن در کلیسا بانوی سفید پوشی را دیدند و آن بانو به آنها لباس حضرت علی اصغر علیه السلام را داده بود و گفته بود من برای شما دعا می کنم به شرطی که لباس فرزند من که تشنه کشته شده را بر تن فرزندتان کنید.

➖وی ادامه داد : و انها صاحب فرزند شدند در حالی که نمی دانستند آن بانو کیست و من وقتی آنها را کلینیک دیدم به آنها گفتیم که آن بانو کیست و ماجرای اهل بیت پیامبر صلی الله را برایشان تعریف کردم و آنها مسلمان و شیعه شدند .

➖الفرقان گفت : داستان های بسیار زیادی از شیعه شدن مردم در آمریکا به واسطه حب امام حسین علیه السلام و معجزه امام حسین علیه السلام وجود دارد که می‌توانم آنها را برای شما تعریف کنم.

➖خانم صدیقه الفرقان با اشاره به بیماری که دچار شده بود گفت: من سال های قبل به بیماری سرطان مبتلا شدم و به واسطه اهل بیت علیه السلام شفا پیدا کردم و بعد از آن امام مهدی علیه السلام را در خواب دیدم که به من فرمودند ما تو را شفا دادیم و توهم صلواتی را که به دو زبان عربی ( به حرمت قرآن و انگلیسی به خاطر بین المللی بودن آن) به تو آموزش داده ایم و برای ظهور من بگو و بین دیگران پخش کن .

➖بانو صدیقه الفرقان در پایان گفت : دولت آمریکا از امام مهدی عجل الله بسیار می‌ترسند و هر کتابی راجع به امام مهدی عجل الله باشد جمع آوری می کنند .

 

   یکشنبه 22 آبان 1401نظر دهید »

1 3 4 5 ...6 ...7 8 9 10 11 12 ... 38

جستجو
آمار وبلاگ ها
 • امروز: 319
 • دیروز: 303
 • 7 روز قبل: 3617
 • 1 ماه قبل: 47621
 • کل بازدیدها: 948779
رتبه وبلاگ
 • رتبه کشوری دیروز: 16
 • رتبه مدرسه دیروز: 1
 • رتبه کشوری 5 روز گذشته: 27
 • رتبه مدرسه 5 روز گذشته: 1
 • رتبه 90 روز گذشته: 22
 • رتبه مدرسه 90 روز گذشته: 1